V torek 16. 11. 2021, je v športni dvorani Gimnazije Ptuj potekalo občinsko prvenstvo srednjih šol za dijakinje in dijaki v odbojki.

Prve so na parket stopile odbojkarice Ekonomske  šole iz Ptuja (ŠETK) ter Gimnazije Ptuj. Gimnazija je odločno zmagala z rezultatom niza 2:0

Nato je sledila moška igra. Sprva so se pomerili fantje iz ERŠ ( Elektro računalniška  šola) in Strojne šole iz Ptuja. Igra je bila napeta na koncu pa je Strojna šola zmagala z  nizom 2:0

Sledila je tekma med dijaki iz Gimnazije Ptuj in Strojne šole Ptuj. Fantje  Gimnazije Ptuj so zelo odlično zmagali z 2:0.

Na koncu pa se še je odvila tekma med dijaki Gimnazije Ptuj in ERŠ Ptuj. Prvi niz so dobili fantje ERŠ Ptuj, drugi niz so Gimnazijci izenačili, v tretjem pa povedli in si prislužili trdo prigarano zmago. Končni rezultat je bil 1:2.

Sojenje in zapisnikarsko delo je potekalo brez zapletov. Tekmovanje je bilo odlično organizirano.