Ime in priimek

Boštjan Šeruga / Ravnateljbostjan.seruga@gimptuj.si
Slavica Bratuša / Pomočnica ravnateljaslavicab@gimptuj.si
Darja Rokavec / Pedagoginja darja@gimptuj.si
Igor Šeruga / Pedagoški koordinatorigors@gimptuj.si

AKTIV SLOVENŠČINA

02/748 28 34

Govorilne ure za starše Govorilne ure za dijake Razredništvo
Alenka Plohl Podgorelec
alenkapp@gimptuj.si
    3. A
Marija Mir Milošič
marija.mm@gimptuj.si
     
Marija Holc
marija.holc@gimptuj.si
    4. Š
Anita Ekert
anita.ekert@gimptuj.si
    4. B
Vida Vidovič
vida.vidovic@gimptuj.si
     
Samo M. Strelec
samo.strelec@gimptuj.si
     
       

AKTIV MATEMATIKA

02/748 28 29

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo

Stanislav Šenveter
stane@gimptuj.si
     
Vesna Zmazek
vesna.zmazek@gimptuj.si
    1. B
Simona Kokol
simona.kkl@gimptuj.si
    3. D
Mateja Šilak
mateja.silak@gimptuj.si
    2. DŠ
Alenka Šuman Irgolič
alenkasi@gimptuj.si
    4. C
Nataša Granda Krepfl
natasa.granda@gimptuj.si
     
       

AKTIV ANGLEŠČINA

02/748 28 31

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo

Manja Bratuž
manja.bratuz@gimptuj.si
     
Brigita Vertič Kumer
brigita.vertickumer@gimptuj.si
    1. Š
Aleksandra Pal
aleksandra.pal@gimptuj.si
    2. A
Romana Zelenjak
romana.zelenjak@gimptuj.si
    1. A
       

AKTIV NEMŠČINA

02/748 28 30

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Dobrinka Voršič Rajšp
dobrinka.vr@gimptuj.si
     
Slavica Bratuša
slavicab@gimptuj.si
     
Tonja Kolar
tonja.kolar@gimptuj.si
     
Renata Merc Furman
renata.mf@gimptuj.si
     
Brigita Podgoršek
brigita.podgorsek@gimptuj.si
     
Maja Mihalič
maja.mihalic@gimptuj.si
     
Nataša Kostanjevec
natasa.kostanjevec@gimptuj.si
     
       

AKTIV FRANCOŠČINA

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Tatjana Gašparič / FRA
tatjana.gasparic@gimptuj.si
     
       

AKTIV ZGODOVINA, GEOGRAFIJA

02/748 28 33

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Branimir Rokavec / ZGO
branimir@gimptuj.si
     
Jelka Kokol Plošinjak / ZGO
jelka.kokol.plosinjak@gimptuj.si
    4. A
Janja Terbuc / GEO
janja.terbuc@gimptuj.si
     
Igor Šeruga / GEO
igors@gimptuj.si
    3. C
Branka Šijanec / ZGO
branka.sijanec@gimptuj.si
    4. D
       

AKTIV FIZIKA

02/748 28 26

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Viktor Vidovič
viktor.vidovic@gimptuj.si
     
Kristina Pajek
kristina.pajek@gimptuj.si
    2. C
Ervin Sedlašek / Laborant      
       

AKTIV KEMIJA

02/748 28 27

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Boris Zmazek
boris.zmazek@gimptuj.si
    3. Š
Peter Luknjar
peter.luknjar@gimptuj.si
    2. B
Mojca Čeh / Laborantka
mojca.ceh@gimptuj.si
     
       

AKTIV BIOLOGIJA

02/748 28 25

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Alenka Valentin
alenka.valentin@gimptuj.si
     
Irena Ljubec
irena.ljubec@gimptuj.si
     
Darja Habjanič / Laborantka
darja.habjanic@gimptuj.si
     
       

AKTIV PSIHOLOGIJA,            SOCIOLOGIJA, FILOZOFIJA

02/748 28 32

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Zdravka Pernek / PSI
zdravka.pernek@gimptuj.si
     
Vida Otič / FIL
vida.otic@gimptuj.si
     
Alenka Baum / SOC
alenka.baum@gimptuj.si
    3. B
Sandra Kupčič / SOC
sandra.kt@gimptuj.si
    1. C
       

AKTIV LIKOVNA UMETNOST, GLASBA

02/748 28 28

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Estera Jelenko / LUM
estera@gimptuj.si
     
Dušan Fišer / Likovno snovanje
dusan.fiser@gimptuj.si
     
Nina Lorber / GLA
nina.lorber@gimptuj.si
     
Aleš Pevec / GLA
ales.pevec@gimptuj.si
     
Andrej Šmid / PT
andrej.smid@gimptuj.si
     
Boštjan Rihtar / FF
bostjan.rihtar@gimptuj.si
     
       

AKTIV INFORMATIKA

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Peter Marčič
peter.marcic@gimptuj.si
     
Blaž Vidovič blaz.vidovic@gimptuj.si      
Daniel Tement daniel.tement@gimptuj.si      
       

AKTIV ŠPORTNA VZGOJA

02/748 28 20

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Razredništvo
Tatjana Solina
tatjana.solina@gimptuj.si
     
Lovro Beranič
lovro.beranic@gimptuj.si
     
Gorazd Ojsteršek
gorazd.ojstersek@gimptuj.si
     
Tomaž Zemljič
tomaz.zemljic@gimptuj.si
     
Suzana Maltar
suzana.maltar@gimptuj.si
     
       
KNJIŽNICA
02/748 28 18
     
Jelka Kosi
jelka.kosi@gimptuj.si
     
       
TAJNIŠTVO      
Sonja Hliš / Tajnica VIZ VI
sonja.hlis@gimptuj.si
02/748 28 10
     
       
RAČUNOVODSTVO      
Nuša Slivnjek / Računovodkinja
nusa@gimptuj.si
02/748 28 14
     
       
SKUPNE SLUŽBE      
Tomi Kozar / Vzdrževalec uč. tehnologije      
Boštjan Tašner / Hišnik
02/748 28 21
     
Sonja Sledič / Snažilka      
Damjana Kristovič / Snažilka      
Urška Lašič / Snažilka      
Zvonka Šilak / Snažilka      
Anica Vidovič / Snažilka      
       
PROJEKT Popestrimo šolo      
David Hameršak
david.hamersak@gimptuj.si
02/748 28 15
     

(Visited 654 times, 5 visits today)